O firmie

O firmie

Niezwykle ważną kwestią prawidłowego funkcjonowania nieruchomości jest utrzymanie obiektów w odpowiednim stanie technicznym.

Wychodząc naprzeciw rozwijającym się potrzebom rynku firma „auto-r” proponuje Państwu kompleksową obsługę techniczną obiektów, budynków i przestrzeni komercyjnych w ramach zleconej nam pełnej obsługi przez 24 godziny 7 dni w tygodniu  lub na odrębne zlecenie.

Proponujemy swoim klientom taki zakres usług, aby zapewnić poprawę ekonomiki i ograniczyć do minimum konieczność zajmowania się sprawami nieruchomości przez jej właściciela. Posiadamy różnorodny, profesjonalny sprzęt ręczny i zmechanizowany niezbędny do wykonywania zadań stawianych nam przez naszych Klientów. Stale modernizowany i unowocześniany park maszynowy umożliwia nam wykonywanie wszelkich zleconych prac na odpowiednio wysokim poziomie.

Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami, które świadczą o naszej wiarygodności i tym że warto nam zaufać. Ty też możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.